Contact

Vestigingen en openingstijden

Al onze afgiftepunten zijn standaard geopend op werkdagen van 7.30 tot 17.00 uur.
Voor enkele vestigingen geldt hierop een uitzondering, namelijk; Clinge en Lewedorp. Deze vestigingen hanteren ruimere openingstijden afhankelijk van het seizoen. Dit wordt direct met de klanten gecommuniceerd.

Tijdens de oogst zijn vestigingen, indien nodig, langer geopend, op maandag t/m zaterdag van 07.30 tot 23.00 uur. Op zondagen wordt maatwerk geleverd, informeer daarvoor bij de bedrijfsleider van de vestiging in uw regio of bij je CZAV-adviseur.

Zaterdagopenstelling beëindigd
Al jaren merken we dat de behoefte aan een zaterdagopenstelling sterk verminderd is. Dit heeft ons dan ook doen besluiten om vanaf dit jaar onze vestigingen in het voorjaar niet meer op zaterdag open  te stellen. Mocht u onverwachts toch behoefte hebben aan gewasbeschermingsmiddelen, dan kunt u gebruik maken van onze bezorgservice om deze bestelling  toch op zaterdag geleverd te krijgen. Kijk voor meer informatie bij bezorging

Wemeldinge (Hoofdkantoor)

Oostelijke Kanaalweg 5, 4424 NC  Wemeldinge
Postbus 402, 4460 AV  Goes
T: 0113 - 629000 | czav@czav.nl

Middelburg

Uijterschootweg 20
4338 PN Middelburg
T: 0118 - 637576

Axel

Axelse Sassing, Industrieweg Z 11
4554 LL Westdorpe
T: 0115 - 478203

Dinteloord

Havenweg 67
4671 RM Dinteloord
T: 0167 - 529252

Adviseurs akkerbouw Zuid-Holland, Tholen, Sint Philipsland

Foto Jelle Knibbe

Jelle Knibbe

Commercieel Technisch Adviseur

06 21 30 96 85

j.knibbe@czav.nl

Foto Emiel Noordermeer

Emiel Noordermeer

Commercieel Technisch Adviseur

06 11 94 28 22

e.noordermeer@czav.nl

Foto Stefan de Ruijter

Stefan de Ruijter

Commercieel Technisch Adviseur

06 53 18 17 64

sd.ruijter@czav.nl

Foto Dennis Smits

Dennis Smits

Commercieel Technisch Adviseur

06 22 46 39 12

d.smits@czav.nl

Foto Leonard van der Velde

Leonard van der Velde

Commercieel Technisch Adviseur

06 53 29 23 65

lvd.velde@czav.nl

Foto Lennart Zegwaard

Lennart Zegwaard

Commercieel Technisch Adviseur

06 51 40 51 30

l.zegwaard@czav.nl

Foto Rinse de Putter

Rinse de Putter

Commercieel Technisch Adviseur

06 29 45 88 77

rd.putter@czav.nl

Foto Johan Vroegindeweij

Johan Vroegindeweij

Commercieel Technisch Adviseur

06 53 78 22 09

j.vroegindeweij@czav.nl

Adviseurs akkerbouw Brabant klei, zand en rivierengebied

Foto Bram de Visser

Bram de Visser

Verkoopleider Akkerbouw

06 51 17 35 73

bd.visser@czav.nl

Foto Hanko Blok

Hanko Blok

Commercieel Technisch Adviseur

06 20 13 46 71

h.blok@czav.nl

Foto Ruud Janssens

Ruud Janssens

Commercieel Technisch Adviseur

06 51 55 97 66

r.janssens@czav.nl

Foto Lennart Testers

Lennart Testers

Commercieel Technisch Adviseur

06 52 82 58 62

l.testers@czav.nl

Foto Tim van Summeren

Tim van Summeren

Commercieel Technisch Adviseur

06 55 48 20 63

tv.summeren@czav.nl

Foto Daniël Westerbeke

Daniël Westerbeke

Commercieel Technisch Adviseur

06 11 50 16 83

d.westerbeke@czav.nl

Foto Wouter van der Waal

Wouter van der Waal

Commercieel Technisch Adviseur

06 22 94 86 33

wvd.waal@czav.nl

Adviseurs akkerbouw Walcheren, Noord- en Zuid-Beveland, Schouwen-Duiveland

Foto Bram de Visser

Bram de Visser

Verkoopleider Akkerbouw

06 51 17 35 73

bd.visser@czav.nl

Foto Frans Deijkers

Frans Deijkers

Commercieel Technisch Adviseur

06 20 00 06 62

f.deijkers@czav.nl

Foto Peter de Broekert

Peter de Broekert

Commercieel Technisch Adviseur

06 53 84 68 66

pd.broekert@czav.nl

Foto Tom van Driessen

Tom van Driessen

Commercieel Technisch Adviseur

06 51 14 55 24

tv.driessen@czav.nl

Foto Leon Kramer

Leon Kramer

Commercieel Technisch Adviseur

06 83 22 17 96

l.kramer@czav.nl

Foto Aat-jan Troost

Aat-jan Troost

Commercieel Technisch Adviseur

06 53 72 31 72

a.troost@czav.nl

Foto Lein de Visser

Lein de Visser

Commercieel Technisch Adviseur

06 53 47 12 36

ld.visser@czav.nl

Foto Leo Zandee

Leo Zandee

Commercieel Technisch Adviseur

06 29 44 82 42

l.zandee@czav.nl

Adviseurs akkerbouw Zeeuws Vlaanderen

Foto Jas Zegers

Jas Zegers

Verkoopleider Akkerbouw

06 53 33 04 09

j.zegers@czav.nl

Foto Simon Rijk

Simon Rijk

Commercieel Technisch Adviseur

06 11 48 23 74

s.rijk@czav.nl

Foto Bart van den Dries

Bart van den Dries

Commercieel Technisch Adviseur

06 10 91 30 42

bvd.dries@czav.nl

Foto Karel Steijaert

Karel Steijaert

Commercieel Technisch Adviseur

06 53 33 46 13

k.steijaert@czav.nl

Adviseurs fruitteelt

Foto Ad Zuidweg

Ad Zuidweg

Commercieel Technisch Specialist Fruitteelt

06 51 24 81 49

a.zuidweg@czav.nl

Foto Bas Westmaas

Bas Westmaas

Commercieel Technisch Specialist Fruitteelt

06 49 32 89 18

b.westmaas@czav.nl

Adviseurs veehouderij

Foto Bert Gideonse

Bert Gideonse

Commercieel Technisch Specialist Veehouderij

06 51 38 28 87

b.gideonse@czav.nl

Foto Ard van de Griend

Ard van de Griend

Commercieel Technisch Specialist Veehouderij

06 51 29 46 85

avd.griend@czav.nl

Foto Joost van der Bol

Joost van der Bol

Commercieel Technisch Specialist Veehouderij

06 15 21 32 64

jvd.bol@czav.nl